Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України
Швидке замовлення запчастини або послуги
icon

Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось
з Вами в найближчий час!

  Також ви можете зробити замовлення через зручний мессенджер!

  Де провести ремонт Apple техніки
  Київ, вул. МАЗЕПИ 3
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Київ, вул. МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА 2в
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]
  Харків, ТОБОЛЬСЬКА, 42а, оф.216
  Киев
  Украина
  ☎: +38 (063) 723 77 23 ☎: ✉: [email protected]

  РЕМОНТ APPLE WATCH 1: види послуг

  Для усіх пристроїв від всесвітньо відомої компанії Apple, в тому числі, для applewatch series 1, необхідний кваліфікований догляд. Не менш важливо їх якісне сервісне обслуговування, якщо станеться якась несправність.

  Ремонт applewatch series 1 – цього розумного годинника відрізняється складністю, тому що вони мають абсолютно унікальну структуру. Усі комплектуючі даних пристроїв розташовані дуже близько один до одного. Тому при будь-якої несправності небажано ремонтувати такі дорогі годинники в домашніх умовах. Найкраще замовити ремонт applewatch series 1 у професіоналів нашої компанії, який давно займаються цією діяльністю.

  Кожен власник годинника Apple Watch Series 1 рано чи пізно стикається з необхідністю в проведенні наступних видів ремонту:

  • Заміна їх ремінця;
  • перепрошивка;
  • ремонт кнопки включення;
  • встановлення нового тачскріну і інших.

  РЕМОНТ APPLE WATCH 1: особливості.

  Ремонт applewatch першої серії в Києві обов’язково проводиться за допомогою оригінальних і якісних комплектуючих. Це має дуже велике значення в ході самого ремонту. При цьому усі використовувані деталі мають повну відповідність тим характеристикам, які встановлює виробник.

  РЕМОНТ APPLE WATCH 1: причини

  Найчастіше швидкий ремонт applewatch series 1 потрібно при механічних пошкодженнях годин. Також дані пристрої можуть зламатися, якщо всередину корпусу потрапить будь-яка рідина. Відремонтувати applewatch series 1 доведеться та в тому випадку, коли виявляється зношення комплектуючих, що само по собі є цілком природним процесом.

  Ремонт AppleWatch Series 1 в в нашому сервісному центрі проводиться найчастіше через наступних видів несправностей:

  • зламаний сенсор;
  • погнутий корпус, що може бути пов’язано із падінням або ударами по ньому;
  • розбитий дисплей;
  • відсутність реакції годиннику на включення;
  • непрацездатність мікрофона;
  • проблеми з динаміком;
  • швидка розрядка акумулятора;
  • повна відсутність зарядки акумулятора.

  Якщо в епл-вотч серія 1 потрапила вода або будь-яка інша рідина, пристрій слід терміново розібрати. Далі всі його деталі потрібно ретельно просушити. Після цього комплектуючі якісно очищаються від залишків вологи. Якщо не зробити усіх перерахованих вище заходів, через корозію деталі миттєво вийдуть з ладу і відремонтувати їх буде вже неможливо.

  За складністю серед усіх інших видів ремонту цього годинника можна відзначити заміну скла. Щоб виконати подібнта роботи, потрібно спочатку розігріти дисплей, причому це потрібно зробити до досягнення певних значень температури. В даному випадку відбувається ослаблення клею, який закріплює дисплей. Для проведення такого ремонту необхідно мати в розпорядженні спеціальне обладнання, що відрізняє наш сервіс від інших. Також наші фахівці володіють усіма необхідними знаннями по ремонту такої техніки від компанії Apple. Це дозволяє швидко відремонтувати годинник і не завдати йому ніякої шкоди. У нас можна замовити ремонт даної техніки з доставкою. Наші ціни приємно здивують усіх клієнтів.