Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна материнської плати на MacBook 12 "

- Заміна материнської платиMacBook 12 "

ціна від 7999 грн. * В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Материнська плата це найважливіший і технічно складний елемент  в Apple Macbook, і на жаль, якою б якісною технікою Apple не була – вихід її з ладу цілком можливий.

Найчастіше материнська плата потребує заміни після залиття ноутбука водою, чаєм, кавою, коньяком або будь-якою іншою рідиною. Вчасно не зробивши заходи почнеться процес корозії, що посилюється від впливу струмом. Заміна материнської плати також потрібна після некваліфікованого ремонту макбука, під час якого відбуваються механічні пошкодження.

На щастя, в нашому сервісному центрі Ви можете скористатися послугою заміни материнської плати на всіх моделях MacBook починаючи від 2012-го року випуску. Наші фахівці мають великий досвід в заміні материнської плати. Після проведення ремонту в сервісному центрі Applefix, Ваш Macbook ще довго буде радувати Вас!

* залежить від конкретної моделі MacBook. Для отримання точної інформації про наявність необхідної материнської плати, вкажіть, будь ласка, серійний номер макбука в формі замовлення.

 

 

 preloader