Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна акумулятора (АКБ) для iPhone 6S Plus

iPhone 6S Plus - Заміна батареї (акумулятора)

ціна 549 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Незважаючи на всю технологічність iPhone 6S Plus, при неакуратному використанні його можна пошкодити. Часто нестабільна робота смартфона обумовлена ​​поломкою акумулятора. Постійне навантаження через зарядний пристрій і тривале безперервне використання iPhone може вивести його з робочого стану. У більшості випадків, така ситуація вимагає, щоб була виконана заміна батареї.

Щоб замовити заміну акумуляторної батареї iPhone необхідно звертатися в професійні компанії, які торгують високоякісними запчастинами. Заміна акумулятора деталлю низької якості або що була у вжитку – це не вихід для такого електронного пристрою як iPhone 6S Plus. Потрібно враховувати, що ціна, яку заплатить наш клієнт за аккумулято, буде нижче, ніж оплата за кілька низькоякісних батарей.

Говорячи про те, що Київ зібрав в собі більшість експертів в області ремонту телефонів, варто сказати, що в нашій майстерні працюють кращі з них. На нашому складі зберігаються тільки якісні батареї, які ми надамо для клієнта в будь-який момент. Прийнятна ціна і оперативна заміна комплектуючого в Києві дозволить Вам оптимально вирішити дану проблему.


Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader