Дисплей (LCD екран) для iPhone 6S Plus копія

ціна
738грн.

Дисплей (LCD екран) для iPhone 6S Plus копія
Опис

Найчастіше в наш сервісний центр звертаються власники мобільних телефонів, після їх падінь, ударів або залиття рідиною. Оскільки не один телефон і його запчастини не застраховані від серйозних ушкоджень, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до фахівців. Щоб визначити характер поломки досить провести безкоштовну діагностику пристрою, після чого приступити до її усунення. У нас ви можете також придбати  білий клір  корпусу екрану, вибрати високоякісну копію або оригінал.

На якісну копію також поширюється гарантія на 90 днів. Гарантія не надається в разі пошкодження або деформації деталі, а також при відсутності заводських плівок або маркування.

Якщо у вас є необхідні навички і досвід ремонту техніки Apple, тоді вам потрібно тільки замовити дану комплектуючу запчастину в нашому інтернет-магазині і замінити її самостійно.   Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, майстри AppleFix, які сотню раз проводили дану операцію, зможуть вам провести  заміну екрану iPhone  в сервісних центрах м.Києва, адреси яких ви можете дізнатися в розділі  “Контакти”

Моделі:
Тегі:
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України