ціна 640 грн$ В наявності

shlejf-port-zaryadki-i-sinhronizatsii-iphone-x-s-nizhnimi-mikrofonami
+
+nizhnie-bolty-dlya-iphone-x
shlejf-port-zaryadki-i-sinhronizatsii-iphone-x-s-nizhnimi-mikrofonami
Цей товар: Шлейф (порт) зарядки та синхронізації iPhone X з нижніми мікрофонами 640 грн. 640 грн.
1 × Нижні болти для iPhone Х 300 грн. 255 грн.

Опис

Компоненти шлейфу : Гніздо (порт) зарядки, мікрофон розмовний
Сумісні моделі : iPhone X A1865, A1901

Шлейф призначений для забезпечення функцій заряду або синхронізації Вашого айфона Х з іншими Apple пристроями, а так само для зняття звуку з нижнього мікрофона, який включається під час розмови зі співрозмовником.

Якщо Ви перестали чути співрозмовника або телефон НЕ синхронізується або не заряджається належним — швидше за все причина в неспраності шлейфу.
Які можуть бути причини неполадки шлейфу гнізда зарядки / мікрофона? Це питання ми можемо почути досить часто. Могло статися механічна дія — потрапляння у внутрішню частину lightning-гнізда сміття, при цьому могли замкнутися контакти між собою. Так само, могло бути потрапляння вологи, а також утворення корозії на контактах, якщо Вас не чує співрозмовник — проблема в нижньому мікрофоні, найбільш часто він відвалюється в наслідок падіння або удару.

Коли причина несправності визначена, у нас Ви можете замовити шлейф з доставкою або самовивозом , а, якщо потрібна допомога в заміні — наші майстри допоможуть провести заміну шлейфу (нижче ви можете замовити послугу)


Шлейф (порт) зарядки та синхронізації iPhone X з нижніми мікрофонами
Моделі: iPhone X
Тегі: Шлейфи
Артикул: 85490