Заміна wi-fi модуля на MacBook Pro Retina 2012-2015

MacBook Pro - Заміна wi-fi модуля Retina 2012-2015

ціна 399 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Сьогодні вже складно уявити собі ноутбук, не оснащений wi-fi модулем. Бездротові мережі покривають все більші простори, дозволяючи мільйонам людей користуватися інтернетом. Але що робити, якщо ваш MacBook Pro Retina A1398 втрачає wifi або взагалі не бачить wifi мережі? Безкоштовна діагностика в нашому сервісному центрі Applefix дозволить виявити джерела проблем, а наші фахівці проведуть професійний ремонт Макбука. Проблема з wifi буде вирішена в найкоротші терміни, плюс Ви отримаєте тримісячну гарантію. Більш того, купити wifi карту для вашого MacBook ви зможете у нас, що дозволить заощадити настільки цінний час.

На виконану роботу  гарантія 3 місяці.

Сьогодні вже складно уявити собі ноутбук, не оснащений wi-fi модулем. Бездротові мережі покривають все більші простори, дозволяючи мільйонам людей користуватися інтернетом. Але що робити, якщо ваш MacBook Pro Retina A 1398 втрачає wifi або взагалі не бачить wifiмережі Безкоштовна діагностика в нашому сервісному центрі Applefix дозволить виявити джерела проблем, а наші фахівці проведуть професійний ремонт Макбука . П Проблема з wifi буде вирішена в найкоротші терміни. Більш того, купити wifi карту для вашого MacBook ви зможете у нас, що дозволить заощадити настільки цінний час.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader