Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна SIM приймача (3G) iPad 2

iPad - Заміна SIM приймача (3G) 2

ціна 549 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

У сервісному центрі Applefix в Києві майстри по ремонту техніки Apple зможуть швидко і якісно провести заміну sim-приймача. Зверніть увагу, що заміна SIM-приймача iPad 2 є простим завданням і на її виконання витратиться мінімум часу, тому фахівці Applefix зможуть замінити sim-лоток прямо при вас.

Будьте уважні, буває і таке, що ви все ж таки змогли встановити sim-карту в iPad 2, але смартфон не бачить мережу, це теж може означати, що вам необхідна заміна SIM-приймача iPad 2. Приносьте свій гаджет в Applefix і наші майстри зможуть швидко визначити проблему і провести необхідну заміну будь-якої комплектуючої запчастини, включаючи і sim приймач

У мережі сервісних центрів Applefix в Києві Ви можете звернутися за допомогою до фахівців, які в максимально короткі терміни виконають необхідні маніпуляції якісно і за доступною ціною.

Для більш детальної інформації, ви можете звернутися за телефонами, які зможете знайти в розділі”Контакти“. Будемо раді Вам допомогти.

На виконану роботу гарантія 1 місяць.preloader