Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна роз'єму для навушників (аудіоджека) iPad 2

iPad - Заміна роз'єму для навушників (аудіоджека) 2

ціна 499 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Якщо у вашому iPad 2 нема звуку в одному або обох каналах навушників і заміна навушників не дала результату, йому необхідна заміна роз’єму для навушників (аудіоджека)

 

Зверніть увагу, в даній моделі, при заміні будь-якої деталі, існує висока ймовірність пошкодити скло, оскільки воно щільно проклеєне по периметру. Але не переживайте, через наш сервіс-центр пройшло безліч iPad, завдяки чому майстри AppleFix отримали величезний досвід відклеювання скла не пошкоджуючи його

Ви можете привести ваш iPad 2 в наш сервісний центр або скористатися послугами нашого кур’єра, який швидко і безпечно доставить планшет Apple до нас і (або) поверне назад. Фахівці сервіс-центру AppleFix швидко і якісно замінять шлейф аудіоджека, що б ви могли знову насолоджуватися повноцінною роботою вашого iPad.

Не намагайтеся самі замінити роз’єм для навушників на iPad 2, для того щоб це зробити, необхідний досвід і дороге обладнання, в чому ви можете переконатися самі, переглянувши наші фото-урокиpreloader