Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна поліфонічного динаміка iPhone 6

iPhone 6 - Заміна поліфонічного динаміка

ціна 249 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

При відтворенні музики, сигналів при надходження нових повідомлень і дзвінків і якщо Ви розмовляєте з гучним зв’язком на iPhone 6 використовується поліфонічний динамік. У всіх моделей всіх iPhone поліфонічний динамік (buzzer) знаходиться в нижній частині телефону і закритий захисною металевою сіткою.

У тому випадку, якщо Ви стали помічати, що звук став переривчастим, на фоні чутні якісь шуми або деренчання або ж звук пропав зовсім, ймовірно Вам необхідна заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 6. Фахівці Applefix проведуть заміну поліфонічного динаміка швидко і якісно.

Для заміни поліфонічного динаміка (buzzer) на айфоні, майстри мережі сервісних центрів Applefix використовують тільки якісні запчастини та обладнання для того, щоб Ваш iPhone 6 прослужив Вам ще довгий час.

Заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 6 – не самий складний вид ремонту для майстрів Applefix, завдяки чому вона буде виконана в максимально стислі терміни.


Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader