Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна кулера на iMac A1311 A1312

- Заміна кулераiMac A1311 A1312

ціна 425 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Стабільна робота кулера забезпечує нормальну роботу вашого аймака в цілому. Через попадання пилу і перегріву як слідства, це позначається на роботі інших запчастин iMac. Ця проблема вимагає заміни кулера на iMac для відновлення стабільної роботи та уникнення інших труднощів.
Заміна кулера на iMac проводиться в разі удару або падіння моноблока, природного зносу і сильного забруднення комп’ютера. Кулер забезпечує коректну роботу системи охолодження і захищає жорсткий диск від зносу, тому його робота вкрай важлива для iMac. При пошкодженні кулера комп’ютер може зависати під час запуску програми ігри або об’ємного файлу. При попаданні пилу всередину моноблока вона накопичується на кулері, що може вивести його з ладу і стати причиною перегріву комп’ютера. Дуже важливо захищати комп’ютер від фізичних впливів (ударів і падінь), проводити профілактичну чистку внутрішніх комплектуючих і стежити, щоб всередину не потрапляла волога. Помітивши некоректну роботу кулера краще звернутися в сервісний центр і не намагатися самостійно проводити ремонт в домашніх умовах.preloader