Заміна корпусу iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus - Заміна корпусу

ціна 799 грн. В наявності

🏅Гарантія
від 3х місяців*
Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Однією з найбільш частих причин, з якими звертаються до сервісних центрів з ремонту техніки Apple – це заміна корпусу iPhone 6 Plus.

Найчастіше в зв’язку з активним використанням або механічними пошкодженнями страждає саме корпус Вашого iPhone 6 +. На айфоні можуть з’явитися потертості, подряпини, тріщини і навіть відколи, які значно погіршують зовнішній вигляд гаджету. Для того, що б привести девайс в товарний вигляд Вам необхідна заміна корпусу iPhone 6 +.

У мережі сервісних центрів Applefix Ви зможете отримати грамотну консультацію, безкоштовну діагностику і заміну корпусу на Вашому iPhone 6 Plus за доступною ціною. Наші фахівці проводили дану операцію вже безліч разів, тому заміна корпусу iPhone 6 Plus не стане для них проблемою.

Ви можете бути впевнені в надійності і якості використовуваного обладнання і нових комплектуючих запчастин, так як на заміну корпусу на Вашому iPhone 6+ поширюється гарантія від фахівців Applefix. Крім того заміна корпусу iPhone 6+ виконується нашими фахівцями в найкоротші терміни.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader