Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна датчиків освітлення та наближення iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus - Заміна датчиків освітлення та наближення

ціна 499 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Якщо у вашого iPhone 7 Plus перестав гаснути екран під час наближення до вуха, а ви почали помічати, що можете щокою випадково активувати гучний зв’язок або зовсім покласти слухавку, скоріше за все вам потрібна заміна шлейфа з датчиками освітлення та наближення на iPhone 7.

У сервісному центрі Applefix в Києві вам зможуть допомогти з ремонтом техніки Apple будь-якої складності. Заміна датчиків освітлення та наближення iPhone 7 Plus не дуже поширений вид ремонту, але не зважаючина це наші фахівці зможуть вміло її провести. Звернувшись в один з офісів мережі сервісних центрів Applefix в Києві ви можете бути впевнені, що для заміни шлейфу, який відповідає за датчики освітлення та наближення на Вашому iPhone 7 Plus буде використане тільки якісне обладнання та запчастини. 

Якщо у вас немає можливості привезти свій iPhone 7 Plus в наш офіс самостійно, ми можемо запропонувати вам послуги нашого кур’єра. Він надійно і в максимально стислі терміни забере iPhone 7 Plus, якому необхідна заміна датчиків освітлення та наближення, а після проведення заміни поверне ваш айфон назад. Будьте впевнені заміна датчіків освітлення та наближення iPhone 7 Plus проведена нашими фахівцями буде виконана максимально надійно і якісно.

 

*вартість ремонту уточнюйтеpreloader