Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Інструкції по ремонту iPhoneНа цій сторінці ви дізнаєтеся, як розібрати iPhone, як замінити кришку або екран, & nbsp; або, іншими словами, як зробити ремонт вашого iphone своїми руками.

Тут представлені усі моделі, що випускаються компанією Apple: iphone 2g, iphone 3g, iphone 3gs, iphone 4, iphone 4s, iphone 5.

Вибравши цікаву для вас модель, ви знайдете повний список можливих проблем і способів їх вирішення. Тут ви навчитеся того, як розібрати айфон, як замінити екран, батарею або виправити роботу вібро. Використовуючи покрокову інструкцію по ремонту вашого пристрою ви зможете самостійно усунути поломку.

Для початку слід визначиться, для чого вам потрібно розібрати iPhone? Не радимо це робити просто з цікавості & ndash; айфон досить складний пристрій, де легко пошкодити важливі компоненти, без певного досвіду в цій сфері. Тому, якщо ви все ж вирішили розібрати айфон, то робіть це тільки в разі крайньої необхідності.

Заміна екрану на вашому iphone, заміна батареї на iphone, заміна або ремонт камери, ремонт роз’єму живлення, ремонт роз’єму навушників, заміна задньої кришки і т.д. І це не повний список уроків по ремонту, представлених на нашому сайті. & Nbsp; усі керівництва підкріплені детальним фотозвітом із покроковою інструкцією. Якщо у вас виникнуть питання щодо особливостей конкретного ремонту ви завжди можете звернутися до наших фахівців і вони з радістю проконсультують вас. & Nbsp;

Зверніть увагу, в інструкціях вказана тільки розбирання iPhone, зібрати його вам доведеться самостійно. Але не переживайте, це не складно, просто виконайте усі дії в зворотному порядку.

У нас на сайті ви також можете знайти усі необхідні запчастини iPhone , такі, як екран, батарея, задня кришка, набір викруток, шлейф кнопок гучності або роз’єм синхронізації.

Не забувайте, усі дії ви робите на свій страх і ризик. І пам’ятайте, якщо з якої-небудь причини, ви не можете самостійно впорається із проблемою, звертайтеся в наш сервіс iPhone , де наші інженери завжди з радістю проконсультують вас. & nbsp;

preloader