ціна від 1`405 грн. *

В наявності

Clear

Опис

Дисплей (LCD екран) для iPhone 7 оригінал повністю відповідає характеристикам виробника, тому після заміни Ви не помітите змін. Ми пропонуємо вибирати тільки оригінальні запчастини і довіряти їх установку досвідченим майстрам, адже звичайний користувач може випадково зачепити сусідню комплектуючу. Причинами некоректної роботи дисплею може стати механічний вплив, потрапляння вологи на контактні доріжки, розрив або відключення шлейфа.

Також зміна може проводитись через появу зовнішніх дефектів, які не впливають на роботу смартфона, але значно погіршують його вид. Якщо Ви вирішили самостійно замінити дисплей (LCD екран) і перебуваєте в пошуках оригіналу для iPhone 7, - в нашому магазині представлені комплектуючі високої якості з гарантією.

Екран є орігінальним, гарантія на нього дається протягом 3х місяців. Гарантія не надається в разі пошкодження або деформації деталі, а також при відсутності заводських плівок або маркування.

* Уточнюйте ціну, вона може відрізнятися в залежності від наявності донора або необхідності закупівлі.

&Nbsp;

Діагональ екрану 4.7 дюйм
Роздільна здатність дисплею 750 × 1334
Щільність пікселів PPI 326
Сумісні моделі A1660, A1778, A1779, A1780
Комплектація матриця, сенсорна поверхня, поляризаційний фільтр, підсвічування, захисне скло, рамка кріплення, тимчасові плівки, технічна упаковка

ОбмінПовернення протягом 14 днів
Відправлення протягом 24 годин
Гарантія 3 місяці

Оригінальний дісплей (LCD екран) для iPhone 7 (оригінал) за 1288 грн.✅Гарантія від 90 днів ✈ Доставка по Україні 1-2 дні. ☎ Телефонуйте (063)7237723!
Дисплей (LCD екран) для iPhone 7 оригінал
Артикул: 78267