Заміна материнської плати на MacBook Pro Retina 2016-2017

MacBook Pro - Заміна материнської плати Retina 2016-2017
ціна

від 1000 грн.

Опис

Материнська плата це найважливіший і технічно складний елемент в Apple Macbook, і на жаль, якою б якісною технікою Apple не була – вихід її з ладу цілком можливий.

Найчастіше материнська плата потребує заміни після залиття ноутбука водою, чаєм, кавою, коньяком або будь-якою іншою рідиною. Якщо вчасно не вжити відповідних заходів,  почнеться процес корозії, який буде посилюватись від взаємодії зі струмом. Заміна материнської плати також потрібна після некваліфікованого ремонту макбука, під час якого відбуваються механічні пошкодження.

На щастя, в нашому сервісному центрі Ви можете скористатися послугою заміни материнської плати на всіх моделях MacBook починаючи від 2012-го року випуску. Наші фахівці мають великий досвід в заміні материнської плати. Після проведення ремонту в сервісному центрі Applefix, Ваш Macbook ще довго буде радувати Вас!

* залежить від конкретної моделі MacBook. Для отримання точної інформації про наявність необхідної материнської плати, вкажіть, будь ласка, серійний номер макбука в формі замовлення.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України