Заміна скла (тачскріну) iPad mini Retina

iPad - Заміна скла (тачскріну) mini Retina
ціна

999 грн.

Ця запчастина використовується у ремонті:

Опис

Зламався сенсор на Ipad mini retina? Не проблема, ми поставимо новий!

Безліч користувачів сучасних телефонів, планшетів, в загальному пристроїв із застосуванням сенсорних технологій, стикаються з проблемою поломки « тачскрін &raquo ;, або того самого чутливого покриття. І дійсно, якщо ipad впустити, облити рідиною, нехтувати захисною плівкою або ж просто носити разом з ключами і дріб’язком, він швидко прийде в непридатність.

Вихід – заміна скла, що вийшо з ладу. Безліч компаній в Києві і інших містах пропонують свої послуги з ремонту, але і тут не все гладко. То ціна цього тачскрін як нового пристрою, то його доводиться замовити і потім довго напружено очікувати доставки …

Ми пропонуємо вам унікальний сервіс, з яким Ваш айпад міні ретина швидко « встане на ноги &raquo ;. Ми здійснюємо як комплексну діагностику, так і проводимо заміну всіх поламаних частин. У нас є « аварійний запас » і надійно налагоджена взаємодія з постачальниками комплектуючих і запасних частин, клієнтові не доводиться довго чекати.

Використовуючи сенсори, скла від надійних постачальників ми можемо надати гарантії якості нашим клієнтам, Ваш пристрій прослужить Вам довше! Працюючи безпосередньо з виробниками ipad mini retina, так і компаніями які спеціалізуються на запчастинах, ми змогли надати клієнту справедливу ціну. Заміна сенсорного екрану для вашого пристрою в Києві & ndash; наша робота!

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України