Заміна скла (тачскріну) iPad Air

iPad - Заміна скла (тачскріну) Air
ціна

1029 грн.

Опис

Ipad Air і нескінченний « тачскрін » або оперативна заміна запчастин

Однією з найпоширеніших поломок в Айпад є поломка сенсора. Необережне поводження, відсутність спеціального захисного покриття і чохла, потрапляння вологи, падіння, перегрів – все це загрози роботі Вашого пристрою. Але якщо так вийшло, що Ваш тачскрін не працює, тріснув – засмучуватися не варто, ми полагодимо.

Вибирайте компанію ретельно.

Багато компаній в Києві пропонують відремонтувати техніку, замінити неробочі деталі, але тут криється один секрет. Для того що б лагодження було якісним необхідні автентичні запасні частини, причому в наявності. В іншому випадку їх доведеться замовляти, чекати доставки, а значить втратити час. Що б ціна заміни скла не дорівнювала вартості нового айпад аїр, вибирайте надійних партнерів.

Ми поставимо ваш Ipad Air на ноги.

Наша основна перевага полягає в безпосередній взаємодії з постачальниками. Завдяки цьому в нашому офісі в Києві завжди знайдеться аварійний комплект запчастин для Вашого телефону, сенсори, скла. Ми надаємо не тільки справедливі ціни, але і гарантію якості. Фахівці з неймовірним досвідом роботи і сучасною технікою всіх видів візьмуться за роботу різної складності. Оцініть нашу швидкість і якість роботи, зробіть Ваш тачскрін практично « нескінченним ».

Схожа послуга: заміна екрану (дисплея) ipad air
Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Травень 2024