Заміна материнської плати на MacBook Pro 2009-2012

MacBook Pro - Заміна материнської плати 2009-2012
ціна

від 999 грн. *

Опис

Материнська плата це найважливіший і технічно складний елемент  в Apple Macbook Pro, і на жаль, якою б якісною технікою Apple не була – вихід її з ладу цілком можливий.

Найчастіше материнська плата потребує заміни після залиття ноутбука водою, чаєм, кавою, коньяком або будь-якою іншою рідиною. Вчасно не зробивши заходи почнеться процес корозії, що посилюється від впливу струмом.  Заміна материнської плати також потрібна після некваліфікованого ремонту макбука, під час якого відбуваються механічні пошкодження.

На щастя, в нашому сервісному центрі Ви можете скористатися послугою заміни материнської плати на всіх моделях MacBook Pro починаючи від 2012-го року випуску. Наші фахівці мають великий досвід у заміні материнської плати. Після проведення ремонту в сервісному центрі Applefix, Ваш Macbook ще довго буде радувати Вас!

* залежить від конкретної моделі MacBook Pro. Для отримання точної інформації про наявність необхідної материнської плати, вкажіть, будь ласка, серійний номер макбука в формі замовлення.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Липень 2024