Заміна екрану у зборі на MacBook Pro Retina 2018-2019 13ᐥ та 15ᐥ

MacBook Pro - Заміна екрану у зборі Retina 2018-2019 13ᐥ та 15ᐥ
ціна

1499 грн.

Запчастина може знадобитися в ремонті:

Опис

Заміна екрану для вашого Макбука

Багато користувачів цифрової техніки вже оцінили сучасні макбуки. Ціна, яка значно перевищує частку аналогів, окупається якістю, надійністю продукції. Але навіть найкраща техніка схильна до зношенняу, деталі можуть вийти з ладу. Поширеною несправністю, на сьогодні, є зламання дисплею. Причин багато: від необережного поводження і зневаги захисними плівками й чохлами, до фактичного зношенняу. Але навіть при відповідальному поводженні, може наступити момент, коли деталь необхідно буде поміняти.

Безліч компаній в Києві та інших містах пропонують послуги з ремонту техніки. Але тут необхідно уважно поставитися до вибору такої компанії. В іншому випадку можливо, що вартість екрану буде приблизно дорівнює вартості пристрою або доведеться замовити й довго чекати необхідних запчастин.

Наша компанія вигідно відрізняється тісними зв’язками з виробниками. Працюючи з надійним постачальником, ми забезпечуємо гарантію якості, справедливу ціну, постійна наявність запчастин. Не хвилюйтеся, в нашому офісі в Києві знайдеться все необхідне для macbook pro retina 13 і macbook pro retina 15. Заміна усіх несправних деталей здійснюється в рекордні терміни грамотними фахівцями, а завдяки спеціальному обладнанню ми контролюємо якість ремонту дисплею прямо в офісі.

На виконану роботу гарантія 3 місяці.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Квітень 2024