Гравірування клавіатури MacBook Pro Retina 2019-2021

MacBook Pro - Гравірування клавіатури  Retina 2019-2021
ціна

299 грн.

Опис

Гравіювання клавіатури MacBook Pro Retina 2019-2020

Гравіювання клавіатури MacBook – одна з найпопулярніших послуг у нашому сервісному центрі. Економлячи на вартості, користувачі часто купують лептопи в офіційних інтернет-магазинах Apple, що працюють у Європі та США. Обходяться такі пристрої помітно дешевше, але й варіантів клавіатури лише два: американський/європейський. Це завдає незручності в роботі, адже далеко не кожна людина здатна набирати текст «наосліп». Щоб вирішити цю проблему, достатньо замовити гравіювання, звернувшись до нас.

Лазерне гравіювання на клавіатурі Apple MacBook

Це абсолютно безпечна процедура, яка не завдасть пристрою навіть найменшого

шкоди. Русифікація клавіш виконується професійними інженерами на високоточному устаткуванні. Процес повністю автоматизований, максимальна похибка вбирається у 0.01 мм.

Ми пропонуємо нанесення російських/українських букв у будь-якій зручній для вас розкладці. Підбір шрифту здійснюється індивідуально, за бажання виконаємо персоналізацію клавіші «пробіл»: рекомендується для геймерів.

Як виконується гравіювання

Бюджетним рішенням русифікації клавіатури є наклейки. Такий спосіб привертає увагу низькою ціною та можливістю провести кастомізацію самостійно. Проте вже через місяць наклейки затираються, починають відшаровуватись і девайс втрачає презентабельність.

Лазерне гравіювання клавіатури позбавлене таких недоліків. Літерні позначення наносяться CO2-лазером. Такий самий спосіб використовується при виготовленні Макбуков компанією Apple. Шрифт підбирається на розсуд клієнта. Підсвічуються нові літери так само, як оригінал.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Травень 2024