Діагностика iPad 9 10.2ᐥ

iPad - Діагностика 9 10.2ᐥ
ціна

Безкоштовно

Опис

Якщо ви виявили невідомі неполадки на вашому iPad 9 10.2”, ретельна діагностика пристрою потрібна в обов’язковому порядку. Будь-який ремонт планшета починається з діагностики, яку проводять з використанням сучасної техніки. У сервісному центрі AppleFix вам завжди допоможуть у вирішенні найрізноманітніших завдань за рівнем складності —, якщо ви упустили планшет, залили водою або стався перепад напруги. Наші майстри зроблять все, що в їх силах, щоб знайти рішення щодо усунення проблем. Не поспішайте самостійно змінювати запчастини планшета, якщо у вас перестав працювати екран, можна припустити, що заміна дисплею допоможе розв’язати проблему. Але, якщо постраждав зовсім не екран, а, якийсь контакт, який відповідає за роботу підсвітки — заміна екрану буде зайвою. Ремонт після діагностики більш точний і якісний.

У разі, якщо діагностика пристрою проведена і ви відмовляєтеся від ремонту планшета, буде порахована послуга зборки / розбирання пристрою вартістю 200грн.

Ви можете відмовитися від проведення послуги коректного збору пристрою, не оплачуючи вищевказану вартість, при цьому пристрій не буде проклеєний і в разі необхідності він може бути легко розібраний в іншому сервісному центрі.

Експертність
Експертність
Майстри з досвідом роботи понад 6 років
Гарантія
Гарантія
На всі запчастини від 90 днів
Швидкість
Швидкість
90% усіх ремонтів робимо до 20 хвилин
Оплата
Оплата
Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка
Мобільність
Мобільність
Приймаємо пристрої з усієї України

Популярні послуги станом на Травень 2024