Складність

Чому потрібна профілактика Macbook?

Опубліковано

Ноутбук 一 складний пристрій і потребує належного догляду.
Найчастіше користувачі лептопів стикаються з таким явищем, як перегрів. Це доволі поширена несправність. Корінь зла може критися як в батареї, так і в засміченій системі охолодження. Кулери і радіатор 一 деталі, які відповідають за циркуляцію повітря всередині корпусу. Ці комплектуючі контролюють температурний режим усіх запчастин і не дають їм надмірно перегріватися. По боках ноутбуку знаходяться спеціальні вентиляційні отвори, які виштовхують гарячий потік повітря. Якщо вони будуть засмічені, то не зможуть повноцінно функціонувати. Кулери починають працювати з надмірною силою, так само як радіатор. Ось вам перегрів, підозріле гудіння і шум. Ремонтувати потім все в комплексі вийде не дуже дешево, особливо якщо ви власник свіжої моделі. Існує доволі бюджетний спосіб виправити ситуацію і повернути повноцінну працездатність девайсу 一 профілактика. Це набір дій, які застосовуються для очищення внутрішньої частини корпусу ноутбука від води, пилу, сміття.

Підготовка робочого місця

    Перш за все потрібен великий стіл і велике приміщення. Потурбуйтеся про наявність штучного джерела освітлення: пара великих ламп, які будуть направлені безпосередньо на робочу поверхню.

    Інструментарій

      Тут все трохи складніше. Для проведення профілактики існують спеціальні інструменти:

      • Килимок для фіксації ПК. Це силіконова устілка, яка кріпиться на столі та не дає ковзати девайсу під час ремонту.
      • Дві викрутки: для задньої кришки, батареї.
      • Декілька кисточок. Бажано мати велику для зняття великих шматків пилу і маленьку для крихких деталей, як от материнська плата, шлейф.
      • Вакуумний пилосмок. Не плутайте з домашнім. Він набагато менше і розроблений спеціально для потреб сервісного обслуговування.
      • Антистатична серветка. Використовується для усунення пилу з поверхні запчастин, перед розбором внутрішньої частини корпусу. Вона повинна бути обов'язково суха.

Як відбувається комплексна профілактика?

  1. Перевірте чи вимкнений ваш комп’ютер. 
  2. Розбір гаджету: зняття задньої кришки, комплектуючих. Зверніть особливу увагу на шлейфи, які з’єднують материнську плату з аккумулятором, дисплеєм. Важливо діяти обережно і не пошкодити їх під час чистки.
  3. Усунення великих накопичень пилу за допомогою серветки. Деталі краще чистити тонкою кисточкою, про яку ми писали вище. Так ви будете бачити більше важкодоступних місць. Особливо це стосується лопастей кулерів, що мають трохи загнуту форму.
  4. Залишки сміття можете увібрати вакуумним пилосмоком.
  5. Збірка корпусу в зворотньому напрямку.
  6. Діагностика. Запустіть відео в HD - якості та залиште на 10-15 хвилин. Якщо пристрій не гріється, не шумить, то все виконано правильно.

Чистка, це турбота про самопочуття гаджету. Краще проводити таку процедуру раз на пів року. Якщо сумніваєтеся у власних силах, боїтеся щось виконати не правильно, краще звернутися до майстрів сервісного центру Apple і довірити macbook перевіреним спеціалістам з відповідним досвідом роботи.

Залишити заявку на діагностику MacBook