Заміна вибромоторчика iPhone 5C

iPhone 5C - Заміна вибромоторчика

ціна 199 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Найчастіше проблеми з відсутністю вібрації на iPhone 5C виникають у зв’язку з механічними пошкодженнями або при попаданні вологи. Якщо з вашим iPhone 5C трапилася якась неприємна ситуація, після якої вібро при вхідному дзвінку або смс працює частично або не спрацьовує взагалі, тоді вам необхідна заміна вібромоторчика iPhone 5C .

У мережі сервісних центрів Applefix Вам зможуть надати всі види послуг по ремонту техніки Apple. Наші майстри грамотно і швидко проведуть заміну вібро на Вашому iPhone 5С в Києві по макимально доступною ціною. При заміні вібромоторчика майстри використовують тільки якісні і перевірені запчастини та обладнання, завдяки чому Ви можете бути впевнені, що Ваш айфон прослужить Вам ще довгий час.

Заміна вібромоторчика iPhone 5С повинна проводитися виключно професіоналами, так як це завдання не з легких, саме з цього звертайтеся в сервіс-центр Applefix в Києві. Наші фахівці швидко встановлять якісний новий вібромоторчик на заміну старого і Ваш iPhone 5С буде працювати як раніше.


preloader