Залиш відгук та отримуй захисне скло у подарунок!

Заміна вібромоторчика iPhone 5

iPhone 5 - Заміна вібромоторчика

ціна 199 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Дивитися деталь
Зв'язатися з нами :

Найчастіше проблеми з відсутністю вібрації на iPhone 5 виникають у зв’язку з механічними пошкодженнями або при попаданні вологи. Якщо з Вашим iPhone 5 трапилася якась неприємна ситуація, після якої вібро при вхідному дзвінку або смс працює частково або не спрацьовує взагалі, тоді Вам необхідна заміна вібромоторчика iPhone 5 (Київ).

В мережі сервісних центрів Applefix Вам зможуть надати всі види послуг по ремонту техніки Apple. Наші майстри грамотно і швидко проведуть заміну вібро на Вашому iPhone 5 в Києві за макисмально доступною ціною. При заміні вібромоторчика майстри використовують тільки якісні і перевірені запчастини та обладнання, завдяки чому Ви можете бути впевнені, що Ваш айфон прослужить Вам ще довгий час.

Заміна вібромоторчика iPhone 5 (Київ) має проводиться виключно професіоналами, так як це завдання не з легких, саме тому звертайтеся в сервіс-центр Applefix в Києві. Наші фахівці швидко встановлять якісний новий вібромоторчик на заміну старого і Ваш iPhone 5 буде працювати як раніше.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader