Заміна USB-контролера (U2 Tristar) iPhone 6S

iPhone 6S - Заміна USB-контролера (U2 Tristar)

ціна 2000 грн. В наявності

🏅Гарантія
від 1х місяців*
Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Якщо у Вас iPhone 6S розрядився і не вмикається навіть на зарядці, або дуже швидко розряджається і гріється під час заряджання або не заряджається зовсім, а заміна батареї не дала результату, то йому необхідне перепаювання контролера живлення, спеціальної мікросхеми відповідальної за заряд і живлення вашого пристрою .

Щоб його замінити, потрібен кваліфікований підхід, великий досвід і знання зі схемотехніки, спеціальні прилади ну і “прямі руки”.

Щодо цього питання Ви можете бути спокійні, тому що фахівці сервіс-центру AppleFix легко впораються з цим завданням. Все що вам потрібно, це приїхати в наш сервіс-центр, або передати ваш iPhone 6S кур’єром і будьте впевнені через кілька годин ваш iPhone 6S буде знову працювати як новий!

Гарантія на ремонт не поширюється, причиною тому є використання нестабільних джерел живлення, таких як автомобільні зарядки або китайські зарядні пристрої. Тому рекомендується під час заміни контролера відразу купувати оригінальний зарядний пристрій.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader