Заміна тачпада на MacBook Pro Retina 2012-2015

MacBook Pro - Заміна тачпада Retina 2012-2015

ціна 799 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Якщо ви перебуваєте в Україні і вам потрібно ремонт тачпада вашого макбука, то ви можете замовити таку послугу за привабливою ціною у нас в сервісному центрі.

 

Сенсорна пластина ноутбука – це необхідна його складова, яка дозволяє користувачеві працювати на пристрої без будь-яких обмежень, коли під рукою немає комп’ютерної мишки. Така пластина у компанії Apple може по праву називатися однією з найбільш зручних і ергономічних, тому для власника завжди проблемно, коли вона несправна. І якщо вам потрібна заміна цієї деталі, то ми готові запропонувати вам наші послуги.

 

Ця частина макбука може зламатися з різних причин: під впливом води, різноманітні пошкодження і подряпини. Самостійно усунути такого роду несправності неможливо і Вам потрібна допомога майстра, яку ми готові вам запропонувати.

 

Спочатку ми проведемо технічну діагностику вашого пристрою, щоб виявити справжню причину поломки і усунути її, не заподіявши шкоди іншим складовим макбука. Уже після того, як деталь буде замінена, ми проведемо додаткову діагностику, щоб упевнитися в справності вашого макбука.

 

Наш центр працює як з моделлю macbook pro retina 13, так і з моделлю macbook pro retina 15, тому ви можете звертатися до нас без побоювань.

 

Тому, якщо ви потребуєте в заміні тачпада на вашому макбуки ретина за низькою ціною, то звертайтеся в наш офіс в Києві.


preloader