Заміна скла (тачскріна) iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus - Заміна скла (тачскріна)

ціна 649 грн. В наявності

🏅Гарантія
від 3х місяців*
Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Серед асортименту сучасних пристроїв виділяється продукт компанії Apple – iPhone 6 plus. Як і вся техніка, даний пристрій може пошкодитися при неправильній експлуатації. Досить слабкою є передня панель, яка може дати тріщину після механічного удару. Заміна скла в цій ситуації неминуча. Для майстра виконати її зовсім нескладно.

Переставити пошкоджений тачскрін на новий можна і самому. Однак при цьому можна нанести випадкові пошкодження інших деталей вироби. Заміна повинна проводитися професіоналами, які зроблять все без негативних наслідків. Замовити ремонт iPhone 6 plus можна в нашій обладнаній майстерні.

Ми працюємо в місті Київ вже довгі роки. Ціна наших послуг відповідає якості робіт. Тим, кому потрібна термінова заміна скла (тачскрін) на девайсі, буде цікаво, що ми готові взятися за вирішення найскладнішої проблеми. Пропонована ціна є доступною для будь-якого клієнта і в Києві вона є однією з найнижчих. Після нашого кваліфікованого втручання клієнт отримує не тільки готове до виконання своїх функцій виріб, але і фірмову гарантію. Нас можна знайти в будь-якій частині Києва.

Під заміною скла розуміється то, що ми переклеюємо верхній прозорий чутливий шар на вашому робочому дисплеї. Це значно дешевше, ніж у випадку з заміною всього екранного модуля (РК).

Якщо вас зацікавив цей процес і у вас раптом виникли питання, у вас завжди є можливість проконсультуватися за телефонами, які зможете знайти в розділі “Контакти“, а так само в будь-якому з наших сервісних центрів, адреси та телефони яких також вказані в даному розділі.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader