Заміна скла (тачскріна) iPhone 6

iPhone 6 - Заміна скла (тачскріна)

ціна 749 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді Схожа послуга Заміна скла (тачскріна) iPhone 6 Plus
Зв'язатися з нами :

Тріщини на захисному склі iPhone 6 не завжди псують роботу тачскрін і дисплея, але вони істотно знижують презентабельність смартфона. Захисне покриття дозволяє не допустити подряпини. Запобігти ж наслідків удару об тверду поверхню поки неможливо. З огляду на високу якість збірки і матеріалів, що використовуються для виробництва iPhone, послуга по заміні захисного скла є однією з найбільш популярних.

Оперативно замінити розбите скло допоможуть фахівці сервісного центру Applefix в Києві. З вашим пристроєм працюватимуть компетентні майстри. Наявність професійного обладнання та використання оригінальних запчастин забезпечують високі шанси вдалого результату ремонту, виключаючи пошкодження шлейфів, плівки. Якщо є ймовірність, що Айфон можна полагодити, це можна зробити в нашому сервісі.

В яких випадках можлива заміна скла на iPhone 6

Сервісний центр Applefix пропонує замінити не весь дисплейний блок, а тільки захисне скло. Вартість такої процедури значно нижче. Заміна зі збереженням оригінальної матриці можлива у випадках:

  • повного збереження функціоналу оригінального тачскрін;
  • відсутність пошкоджень на матриці;
  • збереження якості зображення і передачі кольору;
  • пошкодження оригінального дисплейного модуля.
Якщо раніше проводилася заміна оригінального екрану на блок від стороннього виробника, немає гарантії, що процедура пройде нормально. На етапі відклеювання скла від матриці і пластмасової рамки і подальшого складання за методикою потрібно нагріти пристрій до 80 градусів. Клей і плівка аналога можуть не витримати температури. Вони можуть кристалізуватися в ході процедури навіть при перепаді в десяток градусів. Це не дозволить відклеїти розбите скло від матриці і рамки.

Не варто затягувати з приходом в сервіс в разі появи тріщин на екрані. Своєчасне звернення до майстра на початковому етапі руйнування захисного скла забезпечить більш високі шанси на його вдалу заміну, ніж на наступних.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader