Заміна аудіо-роз'єму (вхід для навушників) iPhone 5

iPhone 5 - Заміна аудіо-роз'єму (вхід для навушників)

ціна 299 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

На відміну від попередніх моделей телефонів від компанії Apple в iPhone 5 роз’єм для навушників розташувався внизу. Але так само, як і будь-який інший вхід під навушники він може вийти з ладу.

Коли Ви стикаєтеся з тим, що звук в навушниках не програє, а сама заміна навушників не дала ніяких результатів, тоді швидше за все Вам потрібна заміна роз’єму для навушників iPhone 5 (Київ). 

В мережі сервісних центрів Applefix наші фахівці зможуть швидко і якісно провести заміну входу під навушники для того, щоб Ви якомога швидше змогли насолоджуватися всіма функціями Вашого айфона. 

Зверніть увагу, що для заміни роз’єму (аудіоджека) використовуються комплектуючі запчастини тільки вищої якості. Наші висококваліфіковані майстри не раз проводили схожу процедуру, тому Ви можете бути впевнені, що заміна роз’єму для навушників (аудіоджека) iPhone 5 буде виконана надійно. 

Для того, щоб замінити вхід під навушники на айфоні не знадобиться багато часу, тому Ви сміливо можете привозити свій iPhone 5 в один з офісів сервісного центру Applefix і майстри проведуть заміну прямо при Вас.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader