Заміна роз'єму (гнізда) зарядки та синхронізації iPhone 6S Plus

iPhone 6S Plus - Заміна роз'єму (гнізда) зарядки та синхронізації

ціна 479 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

У нових моделях, в тому числі iPhone 6S Plus, роз’єм зарядки і синхронізаціі став набагато менше в розмірах і для більшої зручності тепер зовсім неважливо якою стороною вставляти кабель lightning .

На жаль, навіть з приходом оновлень, роз’єм так само схильний до поломок. Коли Ви помітили, що Ваш айфон перестав заряджатися або при підключенні до комп’ютера нічого не відбувається, тоді найімовірніше, Вам знадобиться ремонт роз’єму синхронізації (зарядки) iPhone 6S Plus.

Повний спектр послуг по ремонту iPhone, Ви зможете отримати звернувшись в мережу наших сервісних центрів Applefix. Коли Вам потрібно повернути Ваш айфон до колишньої працездатності. Під час проведення ремонту роз’єму зарядки на iPhone 6S Plus фахівці Applefix використовують тільки високоякісні матеріали і обладнання. Майстри нашого сервісного центру в Києві відремонтують роз’єм синхронізації на айфоне в найкоротші терміни і за доступною ціною.

Ремонт роз’єму зарядки iPhone 6S Plus процедура не найвищої складності, тому Ви можете привезти свій айфон в один з офісів Applefix і почекати поки телефон буде готовий.

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader