Залиш відгук та отримуй захисне скло у подарунок!

Заміна SIM приймача 6S Plus

- Заміна SIM приймача 6S Plus

ціна від 799 грн. * В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Для того, щоб встановити sim-карту в iPhone 6S Plus вам необхідний sim приймач. Іноді бувають такі ситуації, що встановлюючи сімки ви можете самі пошкодити sim холдер, наприклад, вставляючи його неправильної стороною. У разі пошкодження або ж втрати sim приймача вам необхідна його заміна.

У сервісному центрі Applefix в Києві майстри з ремонту техніки Apple зможуть швидко і якісно провести заміну sim холдера. Зверніть увагу, що заміна SIM приймача iPhone 6S Plus є простим завданням і на її виконання піде мінімум часу, так що фахівці Applefix зможуть замінити sim лоток прямо при вас.

Будьте уважні, буває і таке, що ви все таки змогли встановити sim карту в iPhone 6S Plus але смартфон не бачить мережу, це теж може означати, що вам необхідна заміна SIM приймача iPhone. Приносьте свій гаджет в Applefix і наші майстри зможуть швидко визначити проблему і провести необхідну заміну будь-комплектуючої запчастини, включаючи і sim приймач.preloader