Заміна SIM приймача iPhone 4

iPhone 4 - Заміна SIM приймача

ціна 299 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді Схожа послуга Заміна SIM приймача iPhone 4S
Зв'язатися з нами :

У сервісному центрі Applefix в Києві майстри з ремонту техніки Apple зможуть швидко і якісно провести заміну sim-холдера. Зверніть увагу, що заміна SIM приймача iPhone 4 є простим завданням і на її виконання піде мінімум часу, так що фахівці Applefix зможуть замінити sim-лоток прямо при вас.

Будьте уважні, буває і таке, що ви все-таки змогли встановити sim-карту в iPhone 4, але смартфон не бачить мережу, це теж може означати, що вам необхідна заміна SIM-приймача iPhone 4. Приносьте свій гаджет в Applefix і наші майстри зможуть швидко визначити проблему і провести необхідну заміну будь-комплектуючої запчастини, включаючи і sim приймач

У мережі сервісних центрів Applefix в Києві Ви можете звернутися по допомогу до фахівців, які в максимально короткі терміни виконають необхідні маніпуляції якісно і за доступною ціною.

Для більш детальної інформації, ви можете звернутися за телефонами, які зможете знайти в розділі “Контакти“. Будемо раді Вам допомогти.

На виконану роботу гарантія 1 місяць.


preloader