Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна батареї (акумулятора) iPhone 5S

iPhone 5S - Заміна батареї (акумулятора)

ціна 299 500 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Коли Ви починаєте помічати, що час автономної роботи iPhone 5s значно знизився, це могло статися після механічних пошкоджень, після попадання вологи або просто в зв’язку з активним використанням пристрою, тоді цілком можливо, що Вам необхідна заміна батареї (акумулятора) iPhone 5s (Київ).

В компанії Applefix, яка займається ремонтом і продажем комплектуючих запчастин для техніки Apple, Ви зможете отримати професійну консультацію наших фахівців, які проведуть безкоштовну діагностику iPhone 5s, що б виявити всі неполадки і швидко з ними впорається, а також замінять батарею на вашому айфоні в максимально стислі терміни.

Замінити акумулятор на iPhone 5s самостійно практично неможливо, так як для цього Вам потрібно володіти спеціальними навичками і обладнанням.

Зверніть увагу, що для заміни старої, що вийшла з ладу батареї на Вашому iPhone 5s наші фахівці використовують тільки якісні комплектуючі запчастини. Заміна батареї (акумулятора) iPhone 5s процедура, яка вимагає спеціальних знань айфону і ми рекомендуємо проводити її виключно у фахівців.

Контактні номери, за якими Ви можете зв’язатися з нами, Ви знайдете в розділі “Контакти”.


Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader