Заміна поліфонічного динаміка iPhone 7

iPhone 7 - Заміна поліфонічного динаміка

ціна 349 грн. * В наявності

🏅Гарантія
від 3х місяців*
Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

При відтворенні музики, сигналів при надходженні нових повідомлень і дзвінків і якщо ви розмовляєте на гучному зв’язку на iPhone 7 використовується поліфонічний динамік. У всіх моделей всіх iPhone поліфонічний динамік (buzzer) знаходиться в нижній частині телефону і закритий захисною металевою сіткою.

В тому випадку, якщо ви стали помічати, що звук став переривчастим, на тлі чутні якісь шуми або деренчання або ж звук пропав зовсім, ймовірно вам необхідна заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 7. Фахівці Applefix проведуть заміну поліфонічного динаміка швидко і якісно.

Для заміни поліфонічного динаміка (buzzer) на айфоні, майстри мережі сервісних центрів Applefix використовують тільки якісні запчастини та обладнання для того, щоб ваш iPhone 7 прослужив вам ще довгий час. 

Заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 7 – не найскладніший вид ремонту для майстрів Applefix, завдяки чому вона буде виконана в максимально стислі терміни.

* вартість ремонту уточнюйте


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader