Залиш відгук та отримуй захисне скло у подарунок!

Заміна поліфонічного динаміка iPhone 5

iPhone 5 - Заміна поліфонічного динаміка

ціна 299 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Дивитися деталь
Зв'язатися з нами :

При відтворенні музики, сигналів при надходженні нових повідомлень і дзвінків і якщо Ви розмовляєте з гучним зв’язком на iPhone 5 використовується поліфонічний динамік. У всіх моделей всіх iPhone поліфонічний динамік (buzzer) знаходиться в нижній частині телефону і закритий захисною металевою сіткою.

В тому випадку, якщо Ви стали помічати, що звук став переривчастим, на тлі чутні якісь шуми або деренчання або ж звук пропав зовсім, ймовірно Вам необхідна заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 5 (Київ). Фахівці Applefix проведуть заміну поліфонічного динаміка швидко і якісно.

Для заміни поліфонічного динаміка (buzzer) на айфоні, майстри мережі сервісних центрів Applefix використовують тільки якісні запчастини та обладнання для того, щоб Ваш iPhone 5 прослужив Вам ще довгий час. 

Заміна поліфонічного динаміка (buzzer) iPhone 5 (Київ) – не самий складний вид ремонту для майстрів Applefix, завдяки чому вона буде виконана в максимально стислі терміни.preloader