Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна корпусу iPhone 5S

iPhone 5S - Заміна корпусу

ціна 599 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Однією з найбільш частих причин, з якими звертаються до сервісних центрів з ремонту техніки Apple – це заміна корпусу iPhone 5S.

Найчастіше в зв’язку з активним використанням або механічними пошкодженнями страждає саме корпус Вашого iPhone 5S. На айфоні можуть з’явитися потертості, подряпини, тріщини і навіть відколи, які значно погіршують зовнішній вигляд гаджета. Для того, що б привести девайс в товарний вигляд Вам необхідна заміна корпусу iPhone 5S.

У мережі сервісних центрів Applefix Ви зможете отримати грамотну консультацію, безкоштовну діагностику і заміну корпусу на Вашому iPhone 5S за доступною ціною. Наші фахівці проводили дану операцію вже безліч разів, тому заміна корпусу iPhone 5S не стане для них проблемою.

Ви можете бути впевнені в надійності і якості використовуваного обладнання і нових комплектуючих запчастинах, так як на заміну корпусу на Вашому iPhone 5S поширюється гарантія від фахівців Applefix.preloader