Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна контролера сенсора iPhone 5C

iPhone 5C - Заміна контролера сенсора

ціна 1299 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Якщо Ви почали помічати, що сенсор Вашого iPhone 5C став спрацьовувати часково або припинив реагувати на дотики повністю, тоді Вам потрібна заміна контролера сенсора iPhone 5C.

Екран в iPhone 5C є найголовнішою деталлю телефона, без якої всі корисні й необхідні функції стають недоступними. Саме тому, як тільки у Вас з’являються якісь несправності або збої в роботі сенсора Вам варто відразу звернутися по допомогу до професіоналів. Фахівці з ремонту техніки Apple проведуть діагностику, щоб точно визначити причину несправності та усунути її. Якщо сам екран в порядку, тоді найімовірніше справа в сенсорі і тоді потрібна заміна контролера сенсора iPhone 5C.

Фахівці мережі сервісних центрів Applefix в Києві зможуть швидко і надійно вирішити проблему будь-якої складності. Заміна контролера сенсора iPhone 5C є непростим завданням, яке вимагає спеціального обладнання, досвіду і навичок ремонту техніки Apple. Майстри Applefix повернули до життя не один гаджет, тому Ви можете бути впевнені, що заміна контролера сенсора на Вашому iPhone 5C не становитиме проблеми.

Тому скористайтеся послугами нашого кур’єра, якщо не маєте можливості доставити свій iPhone 5C для заміни контролера сенсора самостійно. Він швидко і надійно забере і (або) поверне Ваш айфон в зручне місце і час.preloader