Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна контролера сенсора iPhone 5

iPhone 5 - Заміна контролера сенсора

ціна 1199 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Якщо Ви стали помічати, що сенсор Вашого iPhone 5 став спрацьовувати частково або перестав реагувати на дотики повністю, тоді Вам потрібна заміна контролера сенсора iPhone 5.

Екран в iPhone 5 є найголовнішою деталлю телефону, без якої всі корисні й необхідні функції стають недоступними. Саме тому, як тільки у Вас з’являються якісь несправності або збої в роботі сенсора Вам варто відразу звернутися за допомогою до професіоналів. Фахівці з ремонту техніки Apple проведуть діагностику, що б точно визначити причину несправності і усунути її. Якщо сам екран в порядку, тоді найімовірніше справа в сенсорі і тоді потрібна заміна контролера сенсора iPhone 5.

Фахівці мережі сервісних центрів Applefix в Києві зможуть швидко і надійно вирішити проблему будь-якої складності. Заміна контролера сенсора iPhone 5 є непростим завданням, яке вимагає спеціального обладнання, досвіду і навичок ремонту техніки Apple. Майстри Applefix повернули до життя не один десяток гаджетів, тому Ви можете бути впевнені, що заміна контролера сенсора на Вашому iPhone 5 не буде проблемою.

Так само, скористайтеся послугами нашого кур’єра, якщо не маєте можливості доставити свій iPhone 5 для заміни контролера сенсора самостійно. Він швидко і надійно забере і (або) поверне Ваш айфон в зручне місце і час.preloader