Заміна клавіатури MacBook 2006-2010

MacBook 2006-2010 - Заміна клавіатури

ціна 699 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Замінити клавіатуру macbook 2006-2010 в Києві, а також провести ремонт клавіатури макбук в Києві, якісно і швидко зможуть здійснити досвідчені фахівці сервісного центру Apple Fix. Для нашої компанії це робота, а не добра нагода, довіртеся нам і Ви ще довгий час будете працювати за своїм макбуком.

Одна з найбільш частих поломок на macbook це потрапляння води. При цьому великий відсоток ймовірності, що буде потрібно заміна клавіатури на макбуці.

Якщо швидко вжити заходів з чищення вашого ноутбука, тоді можна уникнути його поломки, не втрачайте ні хвилини, терміново відключіть батарею і приїжджайте до нас. Фахівці нашого сервісного центру Apple швидко і якісно почистять ваш macbook від вологи і приведуть в робочі стан.

На виконану роботу гарантія 3 місяці.

Де провести ремонт пристрою у КиєвіЗамена клавиатуры на macbook.

Каким бы качественным не был ноутбук или планшет от компании Apple, но при активном использовании может выйти из строя клавиатура.

Замена клавиатуры на A1181, A1278, A1342 в Киеве, а также  ремонт клавиатуры макбук при любых неисправностях, качественно и быстро смогут осуществить опытные специалисты сервисного центра Apple Fix.

preloader