Заміна екрану (дисплею) iPhone 6S Plus копія

iPhone 6S Plus - Заміна екрану (дисплею) копія

ціна 899 грн. В наявності

🏅Гарантія
від 3х місяців*
Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Зв'язатися з нами :

У усіх, хто живе або приїжджає до Києва є можливість придбати в спеціалізованих магазинах iPhone 6S Plus. Виріб являє собою делікатну річ, яка може зламатися при неакуратному використанні. Частою проблемою пристрою є поломка екрану, який може дати тріщину при падінні на землю або сильному натисканні на нього.

Заміна дисплею дуже специфічний процес, який варто довіряти тільки кваліфікованим співробітникам. Заміна екрану не повинна проводитися самостійно. Не маючи відповідного досвіду, власник iPhone 6S Plus може тільки нашкодити його стану. У спеціалізованому центрі в Києві, є можливість замовити послугу по зміні дисплею оригінальною деталлю, а на виконані роботи він отримає гарантію.

Якщо ви не знаєте, куди здати свою техніку в ремонт, тоді звертайтеся в наш сервісний центр. Ціна, яку ми пропонуємо, приємно вас здивує. Заміна даного елемента у нас проходить оперативно і якісно. У центрі працюють тільки експерти своєї справи, які акуратно виконають усі необхідні операції. Запропонована нами ціна повністю відповідає якості екрану, який буде поставлений на місце пошкодженої деталі.

Даним ремонтом ми пропонуємо поставити на ваш айфон високоякісну копію дисплею, з гарантією на виконані роботи 3 місяці, якщо ви зацікавлені в установці оригінальної запчастини (зняту з оригіналу) — залиште замовлення на сайті, з вами зв’яжеться менеджер, який проконсультує з усіх можливих варіантів.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader