Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Заміна екрану (дисплею) iPhone 5C копія

iPhone 5C - Заміна екрану (дисплею) копія

ціна 899 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Зв'язатися з нами :

У тому випадку, якщо Ви випадково упустили, втопили або якось ще пошкодили Ваш айфон і після цього не працює дисплей, швидше за все Вам знадобиться заміна екрану (дисплею) iPhone 5С.

Даним ремонтом ми пропонуємо поставити на ваш айфон високоякісну копію дисплею, з гарантією на виконані роботи 3 місяці, якщо ви зацікавлені у встановленні оригінальної запчастини (зняту з оригіналу) — залиште замовлення на сайті, з вами зв’яжеться менеджер, який проконсультує з усіх можливих варіантів.

У мережі сервісних центрів Applefix Ви зможете отримати не тільки грамотну безкоштовну діагностику, а і якісну заміну дисплею на Вашому iPhone 5С. Наші фахівці використовують тільки якісні деталі та обладнання для заміни або ремонту Вашого айфону.

У сервісному центрі Applefix працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які не один десяток разів проводили подібну процедуру, тому заміна дисплею iPhone 5С не надасть для них проблеми.

Зверніть увагу, що на усі види ремонту поширюється гарантія. Заміна дисплею iPhone 5С теж входить в цей список.preloader