Заміна батареї (акумулятора) iPhone 6

iPhone 6 - Заміна батареї (акумулятора)

ціна 439 грн. В наявності

🏅Гарантія
від 3х місяців*
Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Незважаючи на всю технологічність iPhone 6, при неакуратному використанні його можна пошкодити. Часто нестабільна робота електронного девайса може стосуватися акумулятора. Постійне навантаження через зарядний пристрій і тривале безперервне використання девайса може вивести його з робочого стану. У більшості випадків, така ситуація вимагає, щоб була виконана заміна батареї iphone 6 в Києві. В такому випадку починає з’являтися питання – скільки коштує поміняти батарею на айфон 6?

Щоб замовити таку послугу необхідно звертатися в професійні компанії, які торгують оригінальними запчастинами. Заміна акумулятора деталлю низької якості або що була у вжитку – це не вихід для такого електронного виробу як iPhone 6. Замовник повинен розуміти, що ціна, яку він заплатить за оригінальну деталь, буде нижче, ніж оплата за кілька низькоякісних запчастин.

Говорячи про те, що Київ зібрав в собі більшість експертів в області ремонту телефонів, варто сказати, що в нашій майстерні працюють кращі з них. На нашому складі зберігаються тільки якісні батареї, які ми надамо для клієнта в будь-який момент. Прийнятна ціна і оперативна заміна комплектуючого в Києві дозволить клієнтові оптимально вирішити дану проблему.

Термін заміни – від 30 хвилин

Гарантія – 3 місяці


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про


Айфон не включается? Что может быть причиной

  • неправильно произведенный ремонт накануне;
  • упал, ударили, залили водой устройство;
  • заводской брак деталей;
  • отход/неисправность шлейфа зарядки;
  • естественный износ батареи;
  • сбой в работе iOS или другого софта.
preloader