Заміна батареї (акумулятора) iPhone 5C

iPhone 5C - Заміна батареї (акумулятора)

ціна 399 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Однією з найпоширеніших проблем на iPhone 5C є поломка акумуляторної батареї, в зв’язку з якою айфон втрачає свою працездатність. Заміна батареї iPhone 5C </ strong> знадобиться Вам в тому випадку, якщо Ви стали помічати, що час автономної роботи айфона скоротився і Вам потрібно часто заряджати батарею. Можливо, телефон вимикається під час розмови (навіть якщо індикатор заряду майже повний) або зовсім не працює без підключення до зарядного пристрою, тоді найімовірніше проблема полягає саме в акумуляторі.

Провести заміну акумуляторної батареї для Вашого iPhone 5C Вам допоможуть фахівці сервісного центру Applefix в максимально короткі терміни. Звернувшись в мережу сервісних центрів Applefix в Києві Ви зможете отримати грамотну заміну акумулятора за доступною ціною.

Зверніть увагу, що для заміни або ремонту батареї на iPhone 5C в одному з офісів Applefix в Києві фахівці використовують тільки якісне обладнання та комплектуючі запчастини, а тому Ви можете бути впевнені в надійності проведеного ремонту. Заміна акумулятора iPhone 5C завдання не з легких, тому як тільки Ви стали помічати похибки в роботі Вашого айфона, рекомендуємо відразу звернутися в наш сервісний центр за професійною допомогою.


preloader