Відновлення-заміна кнопки Power (включення, блокування) iPhone 6S

iPhone 6S - Відновлення-заміна кнопки Power (включення, блокування)

ціна 599 грн. В наявності

🏅Гарантія
від 3х місяців*
Дивитися запчастини Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Зв'язатися з нами :

Якою якісною б не була техніка Apple, часте використання кнопки Home на IPhone 6S призводить до її зносу.

Якщо Ви помітили, що кнопка включення стала працювати гірше або перестала працювати взагалі, тоді Вам необхідний ремонт кнопки включення (блокування) iPhone 6S. Фахівці Applefix використовують тільки якісні і перевірені запчастини та обладнання для ремонту і заміни кнопки блокування на айфонах.

У тому випадку, якщо у Вас немає можливості привезти свій айфон в один з офісів мережі сервісних центрів Applefix в Києві, Ви можете скористатися послугами нашого кур’єра, який швидко і надійно забере і (або) поверне назад Ваш iPhone 6S.

У мережі сервісних центрів Applefix працюють тільки висококваліфіковані техніки, які легко впораються з заміною кнопки блокування на Вашому айфоні.

Так само, не забувайте, що заміна кнопки включення (блокування) iPhone 6S проста задача, так що майстри Applefix зможуть провести її прямо перед Вами і через мінімальний час Ви знову зможете насолоджуватися своїм iPhone 6S.


Запитання та відповіді

avatar
  Підпишіться  
Повідомте про

preloader