Ремонт роз'єму синхронізації (зарядки) iPad 2

iPad - Ремонт роз'єму синхронізації (зарядки) 2

ціна 449 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Якщо ваш iPad 2 2011 перестав заряджатися, або заряджається від мережі, але iTunes не розпізнає планшет (iPad не бачиться комп’ютером), вам необхідна заміна шлейфу синхронізації.

Зверніть увагу, в даній моделі, при заміні будь-якої деталі, існує висока можливість пошкодити скло, оскільки воно щільно проклеєно по периметру. Але не переживайте, через наш сервіс-центр пройшло велику кількість iPad, завдяки чому майстри AppleFix отримали величезний досвід відклеювання скла, не пошкоджуючи його.

Ви можете привести ваш iPad 2 до нашого сервісного центру або скористатися послугами нашого кур’єра, який швидко та безпечно доставить планшет Apple до нас та (або) повернеться назад. Заміна порту зарядки iPad 2 А1395, А1396, А1397 проводиться швидко та якісно в сервіс-центрі AppleFix, щоб ви могли знову насолоджуватися повноцінною роботою вашого iPad.

Не намагайтеся самі замінити шлейф зарядки на iPad 2, для того щоб це зробити, необхідний досвід і дороге обладнання, в чому ви зможете переконатися самі, переглянувши наші фото-уроки


preloader