Заміна аудіо-роз'єму (вхід для навушників) iPhone 5C

iPhone 5C - Заміна аудіо-роз'єму (вхід для навушників)

ціна 349 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Коли Ви стикаєтеся з тим, що звук в навушниках не програє, а сама заміна навушників не дала ніяких результатів, тоді швидше за все Вам потрібна заміна роз’єму для навушників iPhone 5C (Київ).

В мережі сервісних центрів Applefix наші фахівці зможуть швидко і якісно провести заміну входу під навушники для того, що б Ви якомога швидше змогли насолоджуватися всіма функціями Вашого айфона.

Зверніть увагу, що для заміни роз’єму (аудіоджека) використовуються комплектуючі запчастини тільки вищої якості. Наші висококваліфіковані майстри не раз проводили схожу процедуру, за цим Ви можете бути впевнені, що заміна роз’єму для навушників (аудіоджека) iPhone 5C буде виконана надійно.

Для того, що б замінити вхід під навушники на айфоні не знадобиться багато часу, тому Ви сміливо можете привозити свій iPhone 5C в один з офісів сервісного центру Applefix і майстри проведуть заміну прямо при Вас.


preloader