Ремонт кнопок гучності iPhone 7

iPhone 7 - Ремонт кнопок гучності

ціна 399 грн. * В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Дивитися запчастини Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Коли ви помічаєте відсутність відгуку iPhone 7 при спробі збільшити/зменшити гучність, це може свідчити про знос кнопок. Часто, в мережу сервісних центрів Applefix, звертаються з проблемою збільшення гучності. Ця проблема значно погіршує якість роботи Вашого  iPhone 7 при перегляді фільмів, прослуховування музики або розмові на гучному зв’язку. Вас порадує, що для вирішення цього завдання, ви можете звернутися до нас за кваліфікованою допомогою.

В мережі сервісних центрів Applefix, які знаходяться в багатьох районах Києва, ви зможете отримати грамотний і якісний ремонт кнопок гучності на вашому  iPhone 7 максимально швидко. Звертаючись до наших фахівців ви можете бути впевнені в тому, що ваш айфон, після проведення заміни кнопок гучності, прослужить вам ще довгий час.

Компанія Applefix використовують тільки надійні і перевірені запчастини та обладнання для заміни або ремонту айфонів. 

Зверніть увагу, що так як заміна кнопок гучності iPhone 7 не є дуже складною процедурою, наші майстри зможуть провести її прямо при вашій присутності і ви відразу ж зможете забрати і насолоджуватися роботою вашого айфона. 

*вартість ремонту уточнюйте

Де провести ремонт пристрою у Києві


preloader