Ремонт кнопок гучності iPhone 5C

iPhone 5C - Ремонт кнопок гучності

ціна 349 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Ремонт кнопок гучності iPhone 5C (Київ) проводиться в тому випадку, якщо Ви помітили несправності при спробі збільшити або зменшити звук. Часто, в мережу сервісних центрів Applefix, звертаються з проблемою збільшення гучності. Ця проблема значно погіршує якість роботи Вашого iPhone 5C при перегляді фільмів, прослуховування музики або розмові з гучним зв’язком. 

В мережі сервісних центрів Applefix, які знаходяться в багатьох районах Києва, Ви зможете отримати грамотний і якісний ремонт кнопок гучності на Вашому iPhone 5C максимально швидко. Звертаючись до наших фахівців Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш айфон, після проведення заміни кнопок гучності, прослужить Вам ще довгий час.

Компанія Applefix використовує тільки надійні і перевірені запчастини та обладнання для заміни або ремонту айфонів. 

Зверніть увагу, що так як заміна кнопок гучності iPhone 5C не є дуже складною процедурою, наші майстри зможуть провести її прямо при Вас і Ви відразу ж зможете забрати і насолоджуватися роботою Вашого айфона. 


preloader