Ремонт кнопки вмикання (блокування) iPhone 5C

iPhone 5C - Ремонт кнопки вмикання (блокування)

ціна 299 грн. В наявності

Замовити

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Запитання та відповіді
Зв'язатися з нами :

Одним з найпоширеніших видів ремонту на телефонах від компанії Apple є ремонт кнопки блокування в зв’язку з постійним її використанням. 

Коли Ви починаєте помічати, що кнопка вмикання стала працювати гірше або перестала працювати взагалі, тоді Вам необхідний ремонт кнопки вмикання (блокування) iPhone 5C. Фахівці Applefix використовують тільки якісні і перевірені запчастини та обладнання для ремонту і заміни кнопки блокування на айфонах. 

Зверніть увагу, що якщо у Вас немає можливості привезти свій айфон в один з офісів мережі сервісних центрів Applefix в Києві, Ви можете скористатися послугами нашого кур’єра, який швидко і надійно забере і (або) поверне назад Ваш iPhone 5C. 

В мережі сервісних центрів Applefix працюють тільки висококваліфіковані техніки, які легко впораються з заміною кнопки блокування на Вашому айфоні. 

Так само, не забувайте, що заміна кнопки вмикання (блокування) iPhone 5C проста задача, так що майстри Applefix зможуть провести її прямо перед Вами і через мінімальний час Ви знову зможете насолоджуватися своїм iPhone 5C.


preloader