Залиш відгук на гугл-картах та отримуй захисне скло у подарунок

Ремонт кнопки вмикання (блокування) iPhone 5

iPhone 5 - Ремонт кнопки вмикання (блокування)

ціна 299 грн. В наявності

Експертність

Майстри з досвідом роботи більше 6ти років

Гарантія

На всі запчастини від 90 днів

Швидкість

90% всіх ремонтів робимо до 20ти хвилин

Оплата

Готівкою Visa/MasterCard MonoBank розстрочка

Мобильність

Приймаємо пристрої з усієї України

Запитання та відповіді

*гарантія може бути подовжена до 6ти або 12ти місяців за погодженням з менеджером, за деталями - пишіть в чат або залиште заявку!

Замовити

Дивитися деталь
Зв'язатися з нами :

Одним з найпоширеніших видов ремонту на телефонах від компанії Apple є ремонт кнопки блокування в зв’язку з постійним її використанням. 

Коли Ви починаєте помічати, що кнопка вмикання стала працювати гірше або перестала працювати взагалі, тоді Вам необхідний ремонт кнопки вмикання (блокування) iPhone 5 (Київ). Фахівці Applefix використовують тільки якісні і перевірені запчастини та обладнання для ремонту і заміни кнопки блокування на айфонах. 

Зверніть увагу, що якщо у Вас немає можливості привезти свій айфон в один з офісів мережі сервісних центрів Applefix в Києві, Ви можете скористатися послугами нашого кур’єра, який швидко і надійно забере і (або) поверне назад Ваш iPhone 5. 

В мережі сервісних центрів Applefix працюють тільки висококваліфіковані техніки, які легко впораються з заміною кнопки блокування на Вашому айфоні. 

Так само, не забувайте, що заміна кнопки вмикання (блокування) iPhone 5 просте завдання, так що майстри Applefix зможуть провести її прямо перед Вами і через мінімальний час Ви знову зможете насолоджуватися своїм iPhone 5.preloader